Rozszerzenie pamięci RAM Toshiba

 
sprawdź inne usterki

Serwis Toshiba – rozszerzenie dodanie wymiana pamięci RAM

Toshiba Ram wymiana/dodanie Wrocław Serwis

W laptopach Toshiba stosowane są układy RAM takich marek, jak Hynix, Kingston, Goodram – w technologii DDR2/DDR3 (nowsze modele). W ultrabookach Toshiba układy pamięci RAM mogą być zalutowane w płytę główną, co blokuje ich wymianę lub dodanie.

Rozszerzenie pamięci operacyjnej wiąże się z ryzykiem braku kompatybilności z płytą główną bądź konfliktu pomiędzy pamięcią dodaną, a już zamontowaną. W przypadku konfliktu dochodzi do pojawiania się niebieskiego ekranu, inne problemy to brak startu systemu i brak bootowania dysku.

Aby uniknąć kłopotów z wyborem pamięci RAM należy dostarczyć notebook do serwisu w celu zamontowania kości i sprawdzenia kompatybilności, oraz wyboru optymalnej drogi.

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).