MSI – rozszerzenie pamięci RAM

Pamięć RAM Kingston W laptopach MSI montowane są kości RAM takich producentów, jak Hynix, Goodram, Kingston - w technologii DDR2 (lub DDR3 w nowszych modelach. W ultrabookach MSI układy pamięci RAM mogą być zalutowane w płytę główną, co blokuje ich wymianę lub dodanie.

Rozszerzenie RAM pociąga za sobą ryzyko braku kompatybilności z płytą główną lub konfliktu pomiędzy pamięcią dodaną, a już zamontowaną. skutkiem konfliktu jest pojawianie się komunikatu błędu na niebieskim tle, inne problemy to nie startowanie systemu i brak bootowania dysku.

Aby uniknąć problemów z wyborem pamięci RAM należy przynieść notebook do serwisu w celu montażu i sprawdzenia kompatybilności, a także by wybrać optymalną drogę przyśpieszenia pracy laptopa.

Logotypy producentów laptopów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).