Naprawa karty graficznej Acer

 

Acer – naprawa obrazu grafiki

Acer naprawa obrazu – grafiki – Wrocław Serwis iTech:

  • Naprawa grafiki Acer Aspire V Wrocław
  • Naprawa karty graficznej Acer Swift Wrocław,
  • Serwis karty graficznej Acer Switch Wrocław,
  • Serwis grafiki w laptopie Acer Chromebook Wrocław,
  • Naprawa karty graficznej Acer TravelMate Wrocław,

Naprawa grafiki w laptopie Acer to zazwyczaj wymiana spoiw BGA chipsetu grafiki, a z rzadka wymiana pamięci grafiki znajdującej się obok chipsetu. W większości przypadków karta graficzna jest wmontowana w płytę główną i stanowi jej część, zatem na próżno szukać kart graficznych do laptopów w przeciwieństwie do konstrukcji komputerów stacjonarnych. Zakup nowej płyty głównej do laptopa Acer jest niezwykle kosztowny.

Wymiana spoiw bezołowiowych jest skuteczną naprawą w 90% przypadków. 10% to laptopy Acer, które były mocno eksploatowane poprzez gry, programy graficzne lub często kładzione był na pościeli, poduszkach i kolanach. Uszkodzenie w takich przypadkach obejmuje często zarówno spoiwa bezołowiowe jaki sam chipset i kontrolery pamięci lub kontroler zasilania. Układy powinno się wymieniać zawsze na nowe – mowa tu przede wszystkim o chipsecie grafiki. Nowy chipset zapewni nam długą i stabilną pracę laptopa Acer przy wysokich obciążeniach.

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).