Serwis Asus Wrocław – naprawa laptopów.

Cena / Ile kosztuje naprawa Asus?

 • Serwis Asus Rog Strix
 • Naprawa Asus X515
 • Serwis Asus G, N, Asus K, X, Asus E, V, S, Wrocław,
 • Serwis Asus TUF
 • Serwis Asus Transformer Wrocław,
 • Serwis Asus VivoBook Wrocław,
 • Serwis Asus ZenBook Wrocław,
 • Serwis Asus Lamborgini Wrocław.

Asus Serwis

Nasz Serwis zajmuje się wymianą klawiatury, matrycy, gniazda zasilania, baterii w laptopach Asus. Naprawiamy uszkodzenia powstałe w wyniku nadwyrężenia materiału obudowy i zawiasów, po upadku, zalania, zwarcia co prowadzi do problemów z zasilaniem i nie włączaniem się laptopa. Naprawiamy również usterki powstające w wyniku grzania się laptopa Asus poprzez czyszczenie i naprawę wentylatora, naprawę karty graficznej.

 • Bezpłatna diagnoza i wycena kosztów naprawy usterki w laptopach Asus przesyłana sms-em w przypadku gdy Asus się nie włącza, wyłącza się, nie ma obrazu, zbity ekran.
 • Cena / Koszt naprawy Asus zależy od usterki 50 zł drobne poprawy do 800 zł naprawa płyty głównej po zwarciu, dlatego zalecamy ww diagnozę przed przystąpieniem do naprawy
 • Modernizacja i przyśpieszenie laptopa Asus – Serwis Wrocław iTech.
 • Sprzęt można dostarczyć osobiście do punktu lub wysłać na nasz adres.
 • Czas naprawy od 1 do 10 dni.
 • Gwarancja na naprawę sprzętu Asus od 6 do 12 miesięcy.
 • Szybka naprawa laptopów Asus.
 • Naprawa laptopów Asus z serii ZenBook, G, N, X, E, S, Asus UX, ROG, Vivobook, Asus Eeebook – Serwis Wrocław.
ITech Serwis

Asus Serwis

Nasze Usługi

ITech Serwis

Asus gorący, wolny, głośny, wyłacza się? Serwis we Wrocławiu będzie odpowiednim miejscem na naprawę:

Asusy jak każde laptopy lubią się grzać. Najbardziej te które posiadają chipset graficzny nVidii który to uzyskuje wysokie temperatury przy obciążeniu – gra, program graficzny. Pomocny w grzaniu zawsze jest kurz osadzający się na krateczce chłodzenia pasywnego przy wentylatorze. Problem można szybko wykryć ponieważ przy dużych temperaturach płyta wyłączy zasilanie, bądź samoczynnie zamknie się program lub gra. Tez możemy poczuć przez klawiaturę, że temperatura pracy Asusa jest niepokojąca. Bezwzględnie należy dokonać konserwacji układu chłodzenia wraz z wentylatorem, gdzie czyszczone jest całe wnętrze laptopa. Ignorowanie tej przypadłości skutkuje uszkodzeniem się płyty głównej – grafika.

Jeśli twój laptop Asus wolno pracuje lub zawiesza się, konieczna jest ponowna instalacja Windows. Zainstalujemy od nowa system i przeniesiemy ważne dane znajdujące się na dysku. Odzyskujemy dane w przypadku uszkodzenia dysku.

Jakie usterki pojawiają się w laptopach Asus? Problemy Asus – Serwis Wrocław:

 • wymiana obudowy w laptopie Asus czy regenracja, naprawa obudowy w serwisie – wymiana obudowy jest kosztowna, bowiem przy uszkodzeniu zawiasów towarzyszą wyłamania i pęknięcia obudowy górnej i dolnej, co sprawia, że oprócz widocznych usterek są te ukryte, które można naprawic przez wymianę co prowadzi do zwiększonego kusztu naprawy. Tańszym wyjściem z sytuacji jest naprawa obudowy poprzez regeneracje ubytków i wzmocnienie konstrukcji, dzięki takiemu zabiegowi oszczędzamy 50% jednak nie zawsze estetyka będzie dorównywała opcji wymiany części. Zawiasy w Asusach mają tendencję do łamania się przy podstawie matrycy nie rzadko pociągając za sobą obudowę górną ekranu i dolną. Zawiasy Asusa z biegiem pracy pracują coraz ciężej i wywierają opór na obudowę. Zdarza się, że zapieczony/zblokowany zawias wyłamuje obudowę górną sam będąc nienaruszony. W przypadku takich usterek najlepiej jest im zapobiegać poprzez konserwacje/smarowanie zawiasów. Jeżeli nie mieliśmy tego szczęścia można wymienić zawias, prowadnice, obudowę górną, obudowę dolną. Pamiętajmy jednak, że nowe podzespoły są tej samej jakość i trwałość. Szczególną uwagę zwrócić trzeba na luzy na zawiasach, bądź zwiększony opór przy zamykaniu i otwieraniu klapy górnej. Uszkodzenie zawiasów wpływa na pracę tasiemki, świetlówki matrycy i samej matrycy, anteny wi-fi, kamerki.

 

 • wymiana zawiasów w laptopie Asus – jest koniecznością jeśli zawias jest złamany, jesli jednak zawias jest cały, ale luźno pracuje lub wyrwał część obiudowy laptopa to wtedy do wymiany jest ów część lub można ją naprawić, wszystko zależy od oceny uszkodzenia przez Nasz Serwis we Wrocławiu.

 

 • wymiana wentylatora asus czy naprawa – wymiana wentylatora jest konieczna jeśli wentylator ma połamane łopatki lub urwane mocowanie głowicy wentylatora lub uszkodzona jest elektronika i wentylator w ogóle nie działa lub czasem drga. W innych przypadkach jeśli wentylator jest głośny, hałasuje, wpada w wibracje lub pojawia się komunikat fan error lub awaria chodzenia to spokojnie mozna przyjąć że wentylator i chłodzenie -radiator są do czyszczenia i smarowania wentylatora.

 

 • wymiana płyty głównej Asus czy naprawa – w przypadku uszkodzeń elektroniki płyty głównej najtańszym rozwiązaniem jest ich naprawa poprzez wymiane układów wadliwych lub spoiw bezołowiowych. Wymiana płyty głównej wchodzi w rachubę, gdy płyty głównej nie można naprawić by uznać jej stan za stabilny i dobry. Niestety nowe płyty główne są drogie ich koszt to około 1200 zł, co stanowi 400% kosztu naprawy płyty. Używane płyty, są zazwyczaj po naprawach stąd ich krótkie gwarancje, co za tym idzie plyty takie są niestabile.

 

 • wymiana klawiatury w laptopie Asus –  jest to koniecznośc jeśli laptop został zalany i tylko niektóre klawisze działają lub same piszą nie pozwalając na pracę lub też klawiatura piszczy. bywają przypadki wyrwanych klawiszy (niestety tu nie da się uzupełnić bowiem uszkodzony jest mechanizm przytrzymujący klawisz) lub klawiatura przestaje działać na wskutek zwarcia elektroniki wynikającego z zabrudzenia.

 

 • wymiana ekranu w laptopie Asus, lcd – w przypadku gdy matryca ma widoczne pęknięcia, jest zbita. Również objawem uszkodzonego ekranu są kolorowe paski pionowe lub zmieniające się barwy na ekranie

 

 • wymiana gniazda zasilania czy naprawa – zalecamy zawsze wymianę gniazda zasilania, gdy laptop Asus przerywa zasilanie, wyłącza się, nie ładuje baterii, są widoczne ślady wyłamania gniazda lub gniazdo wpadło do środka laptopa, przy poruszaniu wtyczka laptop Asus zaczyna zasilać bądź traci zasilanie. Uszkodzone gniazdo zasilania w laptopie Asus, zwiera przez co uzyskuje wysoką temperaturę pracy i topi wtyczkę zasilacza ostatecznie go uszkadzając. Usterkę można wykryć podczas pracy gdy pojawia się komunikat przerwania zasilania i ładowania baterii, bądź przy ruchu obudową laptopa dochodzi do rozłączenia zasilania. W takich przypadkach konieczna jest wymiana gniazda zasilania z zasilacza jeśli jego uszkodzenie nie pozwala na stabilne zasilanie płyty głównej. Wymiana gniazda zasilania w Asusie jest koniecznością, zasilanie na płytę główną musi być stabilne. W przeciwnym wypadku lutując uszkodzone gniazdo zasilania ryzykujemy w późniejszym czasie zwarcie obejmujące układy zasilania płyty głównej elementów przetwornicy.

 

 • wymiana dysku twardego Asus czy formatowanie Windows – wszystko zależy od stanu dysku twardego, jeśli dysk ma uszkodzone sektory należy go wymienić jeśli jednak stan techniczny jest dobry, można z powodzeniem instalować system i przenieść ważne dane – odzyskiwanie danych jest kwestią złożoną bowiem metoda odzyskiwania danych zależy od uszkodzenia, co wpływa na cenę i czas odzsykiwania danych, w tej materii zalecamy najpierw bezpatną diagnozę i wycenę kosztów odzyskiwania danych.

 

 • zalanie laptopa Asus – czyszczenie czy naprawa płyty – w przypadku laptopa po zalaniu najpierw przystępujemy do czyszczenia i konserwacji laptopa. Czyszczenie po zalaniu może przy niskim koszcie przywrócić sprzęt do życia. W przypadku, gdy czyszczenie nie pomogło przystępujemy do bezpłatnej diagnozy uszkodzeń płyty głównej i komponentów. Gdy zalejemy laptopa Asus należy natychmiast odłączyć od zasilacza i wyjąć baterię. Następnie najlepiej papierowym ręcznikiem kuchennym osuszyć miejsce zalania. Laptopa nie włączać! Ciecz jesli wylała się na klawiaturę bądź touchpad dostała się na płyte główną. Włączenie po zalaniu wiąże się z ryzykiem zwarcia na płycie głównej i jej uszkodzeniem. Po zalaniu i osuszeniu w warunkach domowych nalezy laptopa oddać do serwisu.
  Konieczne mycie płyty głównej po zalaniu i sprawdzenie, które elementy laptopa zostały uszkodzone. Oczyszczenie tasiemek i slotów taśm. Wymiana zwierających układów płyty lub części takich jak klawiatura, touchpad, palmrest, topcase.

 

 • Serwis Asus Wałbrzych – Naprawa Laptopa Asus
 • Serwis Asus Legnica,
 • Serwis Asus Opole,
 • Serwis Asus Zielona Góra,
 • Serwis Asus Świebodzice,
 • Serwis Asus Oława,
 • Serwis Asus Trzebnica
 • Serwis Asus Jelenia Góra,
 • Serwis Asus Kłodzko,
 • Serwis Asus Lubin, Świdnica, Strzelin, Ząbklowice Śląskie. Serwis laptopów Asus Brzeg, Bogatynia, Lwówek Śląski, Głogów

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).