Naprawa obudowy Asus

 

Asus – naprawa obudowy, wymiana zawiasów w laptopie Wrocław Serwis iTECH

Ile kosztuje wymiana obudowy Asus i jaka jest cena wymiany zawiasów?

Witamy w serwisie iTech, specjalizującym się w naprawie i wymianie obudowy oraz zawiasów laptopów Asus. Jesteśmy zlokalizowani we Wrocławiu i oferujemy kompleksową obsługę dla właścicieli laptopów tej marki.

Nasze usługi obejmują diagnozę i naprawę usterek dotyczących obudowy oraz zawiasów. W przypadku uszkodzenia obudowy, zajmujemy się naprawą pęknięć, złamań i innych uszkodzeń mechanicznych. W sytuacjach, gdy naprawa nie jest już możliwa, proponujemy wymianę obudowy na nową. W przypadku problemów z zawiasami, zajmujemy się ich wymianą, regulacją lub naprawą.

Specjalizujemy się w naprawie laptopów Asus różnych modeli, w tym: Asus ZenBook, Asus VivoBook, Asus ROG, Asus Chromebook, Asus Transformer Book i wiele innych.

 • Naprawa obudowy Asus G, N, Asus K, X, Asus E, V, S, 

 • Bezpłatna diagnoza i wycena kosztów naprawy lub wymiany obudowy w laptopie Asus przesyłana sms-em

 • Sprzęt można dostarczyć osobiście do punktu lub wysłać na nasz adres.

 • Czas naprawy od 1 do 10 dni.

 • Koszt / Cena wymiany zawiasów obudowy Asus to 100 zł do 200 zł + koszt części 100 zł do 500 zł Gwarancja na naprawę obudowy Asus od 6 do 12 miesięcy.

 • Naprawa obudowy, zawiasów Asus poprzez regenerację bez wymiany cześci cena / koszt 250 zł gwarancja 6 m-cy 

 • Naprawa obudowy laptopów Asus z serii ZenBook, G, N, X, E, S, Asus UX, ROG, Vivobook, Asus Eeebook – Serwis Wrocław

Jakie problemy występują z obudową Asus ?

 • wyłamania zawiasów z obudowy górnej – ekran laptopa w laptopie Asus
 • wyłamanie obudowy dolnej – przy otwieraniu i zamykaniu unosi się obudowa i wygina klawiaturę
 • złamanie zawiasów Asus
 • pęknięcia na obudowie
 • luźne zawiasy i problemy z obrazem
 • ramka matrycy odgina się przy ruszaniu
 • nie można zamknać lub otworzyć laptopa Asus
 • słychać trzaski przy otwieraniu ekranu

Do większości modeli Asusa – zawiasy, obudowa górna, obudowa dolna, ramka matrycy, palm-rest są dostępne w sprzedaży, zatem nie ma problemu z ich naprawą. Uszkodzenie obudowy najczęściej jest wynikiem zatartych zawiasów, które łamiąc się wyłamują również mocowania i obudowę dolną lub górną. W zależności od skali uszkodzenia możliwa jest regeneracja i naprawa zawiasów, obudowy, co zapewnia 100% sprawności i mobilności notebooka.

Uszkodzenia obudowy lub zawiasów laptopa Asus spowodowane są zazwyczaj usterką mechaniczną, np. upadkiem. Jednak nie brakuje sytuacji, gdy zawiasy i obudowa kruszą się lub łamią same z siebie. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest przegrzewanie się laptopa, co przyspiesza zacieranie się zawiasów. Na skutek większych oporów łamie się zawias, wyrywają się mocowania klapy górnej, obudowy dolnej, łamią się prowadnice matrycy, przy zamykaniu i otwieraniu laptop się wygina i następują problemy z zasilaniem.

Wymiana obudowy Asus Opole, Legnica, Lubin, Świdnica, Świebodzice. Naprawa obudowy Asus Strzelin, Ząbklowice Śląskie, Kłodzko, Oleśnica, Oława, Serwis Asus Trzebnica, Brzeg, Bogatynia, Lwówek Śląski, Głogów. Serwis obudowy Asus Jelenia Góra, Wałbrzych, Zielona Góra.

Z uszkodzeniem obudowy laptopa mogą być powiązane inne usterki, związane z taśmą matrycy (miganie obrazu) lub elektroniki matrycy (niewłaściwe kolory, zmieniające się kolory).

Zapraszamy na bezpłatne oględziny i wycenę naprawy lub wymiany części laptopa. Apelujemy również, by nie próbować samodzielnie naprawiać obudowy, bowiem skuteczność takiej próby jest bardzo niska, a powoduje więcej szkód co przysparza więcej trudności przy profesjonalnej naprawie, co też prowadzi do zwiększenia kosztów.

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).