Odzyskiwanie danych Fujitsu-Siemens

 
sprawdź inne usterki

Fujitsu-Siemens – odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych z dysku klasyfikujemy według kryterium typu uszkodzenia:
  • Uszkodzenia mechaniczne dysku – w tym zwłaszcza głowicy (dysk jest niewidoczny dla płyty głównej lub emituje dziwne odgłosy). Odzyskiwanie danych jest możliwe tylko laboratoryjnie.
  • Uszkodzenia logiczne – dysk jest widoczny, ale brakuje na nim plików lub pokazuje się zapytanie o formatowanie. Wystąpienie takiej awarii może wiązać się ze zdegenerowaniem struktury partycji, często poprzez błędy oprogramowania kontrolera dysku. Odzyskiwanie danych jest możliwe bez ingerencji mechanicznej.

Zapraszamy na darmową diagnozę dysku twardego notebooka Fujitsu-Siemens. Jeśli nie posiadają Państwo wiedzy na temat data recovery prosimy nie wpinać dysku do innych płyt głównych. Każde włączenie dysku w celu “zobaczenia co się dzieje” pogarsza jego kondycję!

Jeśli nie wiedzą Państwo jak sprawdzić, co się stało z laptopem, bardzo prosimy o jego nie rozkręcanie. W wielu przypadkach po próbie samodzielnej naprawy dochodzi do nieświadomego uszkodzenia taśm, slotów, zacisków, ukruszenia elementu SMD płyty, urwania gwintów obudowy, wygięć osłonek, klawiatury, co skutkuje wypadaniem klawiszy lub ich niedziałaniem. Diagnoza i wycena w naszym serwisie jest zawsze bezpłatna niezależnie od Państwa decyzji w sprawie naprawy. Czas trwania diagnozy to zazwyczaj jeden dzień roboczy. W trudniejszych przypadkach, gdy objawy nie występują regularnie, diagnoza może wydłużyć się do trzech dni. Zawsze wysyłamy SMS z diagnozą i wyceną lub dzwonimy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i porad.

Kontakt z serwisem

Nasz serwis laptopów mieści się w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego 46. Zapewniamy ekspresową naprawę i odzyskiwanie danych. Uszkodzony laptop, netbook lub ultrabook możesz dostarczyć nam własnoręcznie lub wysłać kurierem na adres:

Serwis laptopów iTech
ul. Krasińskiego 46
50-450 Wrocław
 

Obsługujemy klientów z całej Polski, szczególnie często korzystają z naszych usług mieszkańcy dolnośląskich miast – Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Głogowa, Świdnicy, Oleśnicy i Oławy. Wysyłając nam sprzęt nie zapomnij załączyć niezbędnych informacji, zapisanych czytelnym pismem. Powinny znaleźć się wśród nich: adres zwrotnydane kontaktowe (numer telefonu, e-mail) oraz opis usterki.

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).