Odzyskiwanie danych z dysków Seagate

 

Odzyskiwanie danych z dysku Seagate Wrocław

Szybko i Skutecznie

Serwis&Naprawa iTech

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług odzyskiwania danych z dysków Seagate we Wrocławiu! Jesteśmy profesjonalnym serwisem, który oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie odzyskiwania danych z dysków twardych, SSD i innych nośników danych.

Jeśli zauważyłeś, że Twój dysk Seagate działa wolno, wydaje dziwne dźwięki, nie jest wykrywany przez komputer lub po prostu przestał działać, to może to być oznaką uszkodzenia i utraty danych. Przyczyny uszkodzeń mogą być różne, takie jak awarie mechaniczne, elektroniczne lub uszkodzenia logiczne.

W takiej sytuacji zalecamy natychmiastowe skontaktowanie się z nami w celu skorzystania z naszych usług odzyskiwania danych. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz z firmami z różnych branż. Zapewniamy pełną poufność oraz bezpieczeństwo powierzonych nam danych.

 

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym odzyskiwaniem danych z dysków Seagate we Wrocławiu. Oferujemy szybką i skuteczną pomoc w przypadku awarii dysków Seagate, zapewniając pełne bezpieczeństwo i poufność danych.

W przypadku odzyskiwania programowego (przy usterkach logicznych) koszt wynosi od 300 do 550 zł brutto, czas oczekiwania zaś – ok. 7 dni. Jeśli konieczne jest odzyskiwanie laboratoryjne – koszt wzrasta, czas oczekiwania zaś wydłuża się do ok. 1 miesiąca.

Dołożymy wszelkich starań aby, już w ciągu 48 godzin, dostarczyć Ci informacje odnośnie rodzaju uszkodzenia, ceny i możliwości odzyskania danych. Wszystko po to abyś bez zbędnej zwłoki mógł podjąć decyzję odnośnie dalszej procedury odzyskiwania danych.

 

Objawy uszkodzenia dysku Seagate:

 

 • Głośne stukanie, trzaskanie lub piszczenie dysku
 • Nieprawidłowe działanie systemu operacyjnego lub oprogramowania
 • Brak dostępu do plików lub folderów
 • Utrata danych lub zmiana ich zawartości
 • Wolne działanie komputera lub błędy podczas pracy
 • Nieprawidłowe rozpoznanie dysku przez system

 


Przyczyny uszkodzenia dysku Seagate:

 • Uszkodzenie mechaniczne (np. upadek, wstrząs, wibracje)
 • Uszkodzenie elektroniczne (np. zasilanie, przepięcia, zwarcia)
 • Wpływ czynników zewnętrznych (np. wilgoć, temperatura, pył)
 • Uszkodzenie powierzchni magnetycznej dysku
 • Błąd w oprogramowaniu lub systemie operacyjnym

Jeśli masz problemy z dyskiem Seagate, nie wahaj się skontaktować z nami. Nasi specjaliści szybko i sprawnie przeprowadzą diagnostykę i odzyskają Twoje dane. Działamy na terenie Wrocławia i okolic. Gwarantujemy pełną dyskrecję oraz bezpieczeństwo Twoich danych.

Serwisujemy i naprawiamy notebooki takich marek, jak: Acer, Asus, Alienware, Aristo, Dell, HP dv, Compaq, Asustek, Packard Bell, Toshiba, Belinea, eMachines, Samsung, LG, Twinhead, Nec, IBM, Lenovo, MSI, Maxdata. Zajmujemy się szczególnie sprzętem firmy Apple (Macbook, Macbook Pro Unibody, Macbook Unibody, Powerbook, iBook, eBook, iMac, Mac Mini).